  • Mfr # TFP101RPF12X070SG
  • Zoro # G004551369
Width
12"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X070SG
Width
12"
Height
70"