  • Mfr # TFP101RPF12X075SG
  • Zoro # G304542616
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101RPF12X075SG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
75"