  • Mfr # TFP101RPF15X067SG
  • Zoro # G604548714
Width
15"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X067SG
Width
15"
Height
67"