  • Mfr # TFP101RPF18X028SG
  • Zoro # G804547128
Width
18"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X028SG
Width
18"
Height
28"