  • Mfr # TFP101RPF12X030SM
  • Zoro # G804550418
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X030SM
Width
12"
Height
30"