  • Mfr # TFP101RPF12X034SM
  • Zoro # G304540896
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF12X034SM
Width
12"
Height
34"