  • Mfr # TFP101RPF12X049SM
  • Zoro # G104550132
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X049SM
Width
12"
Height
49"