  • Mfr # TFP101RPF12X052SM
  • Zoro # G704551805
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X052SM
Width
12"
Height
52"