  • Mfr # TFP101RPF12X059SM
  • Zoro # G104544674
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X059SM
Width
12"
Height
59"