  • Mfr # TFP101RPF15X042SM
  • Zoro # G104544957
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X042SM
Width
15"
Height
42"