  • Mfr # TFP101RPF18X032SM
  • Zoro # G104549709
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X032SM
Width
18"
Height
32"