  • Mfr # TFP101RPF18X045SM
  • Zoro # G504545646
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X045SM
Width
18"
Height
45"