  • Mfr # TFP101RPF18X047SM
  • Zoro # G204547100
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF18X047SM
Width
18"
Height
47"