  • Mfr # TFP101RPF18X070SM
  • Zoro # G104549556
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101RPF18X070SM
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
70"