  • Mfr # TFP101RPF12X035HB
  • Zoro # G804541348
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF12X035HB
Width
12"
Height
35"