  • Mfr # TFP101RPF12X043HB
  • Zoro # G704546504
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X043HB
Width
12"
Height
43"