  • Mfr # TFP101RPF15X040HB
  • Zoro # G704543084
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X040HB
Width
15"
Height
40"