  • Mfr # TFP101RPF12X046OB
  • Zoro # G304548083
Width
12"
Color
Starless Night Blue
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X046OB
Width
12"
Height
46"