  • Mfr # TFP101RPF15X030OB
  • Zoro # G704549444
Width
15"
Color
Starless Night Blue
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X030OB
Width
15"
Height
30"