  • Mfr # TFP101RPF12X045FG
  • Zoro # G304547420
Width
12"
Color
Thermal Green
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X045FG
Width
12"
Height
45"