  • Mfr # TFP101RPF15X038TG
  • Zoro # G104542625
Width
15"
Color
Track Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X038TG
Width
15"
Height
38"