  • Mfr # TFP101RPF12X031TU
  • Zoro # G404551211
Width
12"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X031TU
Width
12"
Height
31"