  • Mfr # TFP101RPF12X034TU
  • Zoro # G504540931
Width
12"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF12X034TU
Width
12"
Height
34"