  • Mfr # TFP101RPF12X043TU
  • Zoro # G404546682
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101RPF12X043TU
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
43"