  • Mfr # TFP101RPF12X062TU
  • Zoro # G804546060
Width
12"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X062TU
Width
12"
Height
62"