  • Mfr # TFP101RPF12X076TU
  • Zoro # G704543404
Width
12"
Color
Turmeric
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X076TU
Width
12"
Height
76"