  • Mfr # TFP101RPF15X041TU
  • Zoro # G204544048
Width
15"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X041TU
Width
15"
Height
41"