  • Mfr # TFP101RPF15X045TU
  • Zoro # G404546828
Width
15"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X045TU
Width
15"
Height
45"