  • Mfr # TFP101RPF18X032TU
  • Zoro # G204549579
Width
18"
Color
Turmeric
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X032TU
Width
18"
Height
32"