  • Mfr # TFP101RPF18X049TU
  • Zoro # G004548253
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101RPF18X049TU
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
49"