  • Mfr # TFP101RPF18X067TU
  • Zoro # G004548024
Width
18"
Color
Turmeric
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF18X067TU
Width
18"
Height
67"