  • Mfr # TFP101RPF18X070TU
  • Zoro # G204549883
Width
18"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF18X070TU
Width
18"
Height
70"