  • Mfr # TFP101RPF12X035UN
  • Zoro # G104541888
Width
12"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF12X035UN
Width
12"
Height
35"