  • Mfr # TFP101RPF12X054UN
  • Zoro # G904541545
Width
12"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X054UN
Width
12"
Height
54"