  • Mfr # TFP101RPF12X069UN
  • Zoro # G104550842
Width
12"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X069UN
Width
12"
Height
69"