  • Mfr # TFP101RPF12X071UN
  • Zoro # G804552092
Width
12"
Color
Unfinished
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF12X071UN
Width
12"
Height
71"