  • Mfr # TFP101RPF15X066UN
  • Zoro # G304548106
Width
15"
Color
Unfinished
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X066UN
Width
15"
Height
66"