  • Mfr # TFP101RPF15X078UN
  • Zoro # G704543565
Width
15"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X078UN
Width
15"
Height
78"