  • Mfr # TFP101RPF18X048UN
  • Zoro # G504547916
Width
18"
Color
Unfinished
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X048UN
Width
18"
Height
48"