  • Mfr # TFP101RPF18X066UN
  • Zoro # G404547399
Width
18"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X066UN
Width
18"
Height
66"