  • Mfr # TFP101RPF18X070UN
  • Zoro # G704549970
Width
18"
Color
Unfinished
True Fit
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF18X070UN
Width
18"
Height
70"