  • Mfr # TFP101RPF18X072UN
  • Zoro # G504551289
Width
18"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF18X072UN
Width
18"
Height
72"