  • Mfr # TFP101RPF12X034HG
  • Zoro # G004540790
Width
12"
Color
Viridian Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101RPF12X034HG
Width
12"
Height
34"