  • Mfr # TFP101RPF15X043HG
  • Zoro # G704545415
Width
15"
Color
Viridian Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X043HG
Width
15"
Height
43"