  • Mfr # TFP101RPF18X066HG
  • Zoro # G604547205
Width
18"
Color
Viridian Green
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X066HG
Width
18"
Height
66"