  • Mfr # TFP101RPF15X036WH
  • Zoro # G504541174
Width
15"
Color
White
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101RPF15X036WH
Width
15"
Height
36"