  • Mfr # TFP101RPF15X080WH
  • Zoro # G504544717
Width
15"
Color
White
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Raised Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF15X080WH
Width
15"
Height
80"