  • Mfr # TFP101RPF18X041WH
  • Zoro # G704543688
Width
18"
Color
White
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF18X041WH
Width
18"
Height
41"