  • Mfr # TFP101RPF12X033WR
  • Zoro # G304540117
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Raised Panel
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101RPF12X033WR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
33"