  • Mfr # TFP101RPF12X058WR
  • Zoro # G804544202
Width
12"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101RPF12X058WR
Width
12"
Height
58"